ORAK O nás

Na stavbu s námi budete vzpomínat.
V dobrém

Za poslední tři desítky let jsme si potvrdili jedno – výjimečné stavby nevznikají ve stresu, ale na poli vřelé spolupráce. Pod rukama nám jich vyrostl bezpočet. Ani jedna z nich by dnes nestála, kdyby se na sebe investor, architekt a stavební firma nemohli bez výjimky spolehnout.

Své klienty chceme poznat,
porozumět jim a nadchnout se pro jejich vizi.

Návrhy architektů umíme zhmotnit
bez kompromisů.

Vzájemná důvěra
nám dovoluje oddat se stavbě naplno a realizovat pouze perfektní domy připravené k životu.

ORAK O nás
ORAK O nás ORAK O nás

Baví nás atypické stavby
Cíleně vyhledáváme náročné projekty. Chceme se posouvat dál a naše schopnosti nenecháváme zakrnět v komfortní zóně. Výzvy, které jste nám za ty roky připravili, nás mimo jiné naučily nikdy neříkat „to nejde“.

ORAK Atypické stavby
ORAK Atypické stavby
ORAK Zodpovědnost

Necháváme si záležet na detailech
Náš tým nikdy nepřijímá více zakázek, než dokáže perfektně zvládnout. Díky tomu máme dostatek prostoru a času se plně věnovat každé… dere se nám na jazyk „maličkosti“, ale na ty vlastně nevěříme. Často ty nejmenší detaily dokážou proměnit obyčejnou stavbu v neobyčejnou. Trvejte na nich, stojí za to.

Zodpovědnost za finální dílo cítí celý tým
Každý jeho člen si uvědomuje důležitost svého úkolu a během stavby si buduje osobní vztah s investorem. Naši léty prověření a stabilní subdodavatelé specializovaných řemeslných prací a technologických celků pak přistupují k investorům stejně jako my – jako partneři a spolehliví rádci. V mnohém fungujeme spíše jako rodina než jako firma a není náhodou, že u nás začíná pracovat už druhá generace zkušených matadorů.

ORAK Zodpovědnost

Energii čerpáme od Vás, děkujeme!
Odvážné nápady a sny neustále rozšiřují záběr toho, co na stavbě dokážeme. Když si pak čteme Vaše reakce, dělá nám radost, že si stavbu užíváte stejně jako my.

Vaše dopisy